top of page

WELCOME TO

Park Inn by Radisson, Makkah Al Naseem

Gëzoni një mirëseardhje të ngrohtë në hotelin tonë Al Naseem në Mekë

Sillni pelegrinazhin tuaj të Mekës në një afërsi te mrekullueshme në Park Inn

Në Park Inn nga Radisson Makkah Al Naseem, ne jemi të kënaqur t'ju mirëpresim në pelegrinazhin tuaj në Mekë. Vendlindja e profetit Muhammed, Mekke, Arabia Saudite konsiderohet qyteti më i shenjtë i Islamit. Nëse kjo është hera e parë në Mekë ose vizitoni çdo vit, Park Inn ofron një vend modern për të qëndruar në Mekë dhe shërbim të jashtëzakonshëm për të bërë përvojën tuaj me të vërtetë të paharrueshme.

Një hotel i klasit botëror ne Mekke me një vend të shkëlqyer dhe me lehtesi.

I ndodhur në qendër të qytetit te Mekkes, hoteli Park Inn ofron një bazë të përshtatshme nëse jeni duke vizituar në pelegrinazh apo biznes.  459 dhomat tona  bashkëkohore të hotelit premtojnë si komoditetin ashtu edhe stilin, me një pervoje të plotë lehtësish për t'ju ndihmuar qe te ktheheni perseri

Restorant Al Awali shërben një shumëllojshmëri të pjatave ndërkombëtare gjatë gjithë ditës në një atmosferë miqësore familjare. Palestra individuale për burrat dhe gratë ju ndihmon të mbani synimet tuaja të fitnesit në intimitet dhe rehati. Ne ofrojmë parkim të brendshëm dhe të jashtëm në vend, i cili është falas për mysafirët tanë dhe delegatët e vizituar të biznesit. Nëse jeni duke pritur një funksion pune në Mekë, dy hapësira të hapura për takim ofrojnë një vend konferencash të pajisura mirë me një zonë të veçantë pushimi dhe relaksimi.

Karakteristikat e hotelit

• Qendra jonë në qendër të qytetit ju afron pranë Xhamisë Aisha Al Rajhi, me makinë vetëm 10 minuta nga Xhamia e El-Haramit.

• Hoteli ynë Meka është rreth 103 kilometra nga Aeroporti Ndërkombëtar King Abdulaziz (JED).

• 459 dhoma dhe suita tona ofrojnë rehati dhe sherbime dhe  Wi-Fi me shpejtësi të lartë.

• Restoranti Al Awali ka ngrënie gjithëditore ndërkombëtare.

• Shërbimi në dhomë dhe shërbimi i lavanderi janë në dispozicion.

• Përfitoni nga autobusi ynë  për tek xhamia e Shenjte dhe per tu kthyer ne hotel

• Parkimi  përfshin 64 hapësira të brendshme dhe 300 hapësira jashtë.

• Objektet e veçanta të palestrës për burra dhe gra ju lejojnë të punoni në privatësi dhe komoditet.

• Objektet e takimit përfshijnë 2 dhoma të veçanta të funksionimit dhe një zonë pushimi

• "Garantimi i lumturisë" është premtimi ynë për ju. Nëse nuk jeni 100% të kënaqur me diçka, ju lutem le ta dijë stafi ynë gjatë qëndrimit tuaj dhe ne do ta bëjmë atë të drejtë ose nuk do të paguani.

Pushim te lehtë në dhomat e juaja në zemër të Mekkes

Dhomat dhe suitat tona 459 shtojnë ngjyrën në jetën tuaj me stilin e tyre të parkut. Zgjidhni midis dy dhomave të rehatshme dhe shtretërve të dyfishtë, secila me një sistem ndriçimi të veçantë Çdo apartamant  përmban kontroll individual të klimës, një krevat divan, një televizor 40-inç, një mini frigorifer, internet me shpejtësi të lartë. Shumica e dhomave paraqesin një pamje të Xhamisë së bukur Al Rajhi.

bottom of page