JABAL OMAR MARRIOTT

Ky hotel me 5 yje ne Mekke ofron 426 dhoma te gjera per musafir duke perfshire 52 suita, dhe nje reception komod per te kaluar kohen e lire. Ky hotel permban dy restaurante Spice Market & Olive te cilat ofrojne pamjen e qytetit dhe te Haremit, pervec tyre posedon dhe Atrium Café e cila sherben embelsira dhe pije te lehta.

Kafe

Restaurante

Një hotel me pesë yje në Mekë, ideale për akomodimin e pelegrinëve, interpretuesve të Umrës dhe vizitorëve të Xhamisë së Madhe, me një pamje të kënaqshme të Xhamisë së Madhe.

High Speed Internet Connection
Spacious areas
for events and meetings